Черно море и ЦСКА 1948 играят при 0:0 втория двубой от

...

НА ЖИВО: Черно море - ЦСКА 1948 0:0, отменен гол на моряците

Черно море и ЦСКА 1948 играят при 0:0 втория дуел от неделната стратегия на efbet Лига. Срещата на “Тича ” ще бъде ръководена от Валентин Железов.

Мачът от Варна може да наблюдавате в ефира на DIEMA SPORT, а на Gong.bg ще проследим по-интересното от дуела.

Първата по-интересна обстановка в мача беше в 7-ата минута. Тогава Елитон опита пас от дълбочина за Георги Русев. Десетката на гостите опита удар с глава, само че не затрудни Иван Дюлгеров. В 17-ата минута Педриньо центрира от корнер, а в наказателното поле Октавио засече с глава, само че вратарят на домакините се оправи.

В 23-ата минута Педриньо опита удар от към 25 метра, с който обаче не изненада Дюлгеров. Две минути по-късно Едгар Пашеко опита да преодолее Даниел Наумов с шут от към 20 метра, само че не сполучи. В 37-ата минута Живко Атанасов се опита да насочи към вратата с гърди центриране отдясно, само че след рикошет топката излезе в корнер. След неговото осъществяване Исмаил Иса попречи на Наумов да избие, топката се озова в Атанасов, който я прати във вратата. Главният рефер Валентин Железов обаче анулира гола поради фал в офанзива.

Черно море - ЦСКА 1948

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 6. Виктор Попов, 19. Александър Василев, 27. Даниел Димов, 71. Васил Панайотов, 23. Едгар Пашеко, 11. Алекс Фернандес, 8. Мазир Сула, 86. Исмаил Иса

Резерви: 22. Георги Георгиев, 32. Мартин Дичев, 4. Росен Стефанов, 35. Арлинд Дакай, 10. Велислав Василев, 7. Матеус Мешадо, 33. Мишаел Сантос, 39. Николай Златев, 9. Атанас Илиев

Треньор: Илиан Илиев

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 19. Стив Фуртадо, 24. Лазар Марин, 14. Елитон, 16. Сидклей, 39. Парвиз Умарбаев, 58. Октавио, 10. Георги Русев, 99. Радослав Кирилов, 8. Педриньо, 55. Светослав Диков

Резерви: 33. Генадий Ганев, 9. Александър Колев, 15. Александър Александров, 4. Ангел Лясков, 44. Ангел Грънчов, 6. Карлос Охене, 7. Марио Топузов, 45. Преслав Антонов, 22. Реян Даскалов

Треньор: Тодор Янчев